T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 


Bulunduğunuz Yer: Kaymakamlık  >>   Makam

 Kaymakamımız
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.


  


 

Kaymakamımız Sayın Selçuk HASKIRIŞ, 1979 Sinop Durağan doğumludur. İlk ve orta okulu Durağan’da, liseyi Kastamonu Göl Anadolu Öğretmen Lisesinde tamamladı. 2002 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat  Fakültesi Maliye bölümünden mezun oldu. Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığında belli bir süre Gelir Uzmanı olarak görev yaptıktan sonra; 2009 yılında İçişleri Bakanlığınca açılan Kaymakam Adaylığı Sınavını kazanarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti. Çorum'da Valilik Stajını, Samsun'da Teftiş Stajını, Bursa-Gemlik’te Kaymakam Refikliği Stajını, Isparta-Senirkent ve Çorum-Kargı ilçelerinde vekalet stajını yaptı. İçişleri Bakanlığı tarafından yurtdışı stajı kapsamında 2011-2012 yılları arasında Amerika Birleşik Devletleri’ne gönderilerek Virginia Commonwealth Üniversitesinde dil eğitimi aldı. 
 
05.07.2013  tarihinde Kaymakamlık kursunu başarı ile tamamlayarak İçişleri Bakanlığının 19.07.2013 tarih ve 2013/463 sayılı Atama Kararnamesi ile İlçemiz Kaymakamlığına atandı. İyi derecede ingilizce bilen ilçe Kaymakamımız Sayın Selçuk HASKIRIŞ, evli ve iki erkek çocuk babasıdır. 


 


e-posta: kaymakamlik26108@hotmail.com
Tel: 0 222 531 33 23